Wyjazdy

Listopadowy

Termin 11-13 listopada 2022 r.

Zalesie 38 – agroturystyka

Koszt: 300 zł

Kochani, zapraszamy na wyjazd listopadowy do Zalesia, gościmy się trzy dni, od piątku 11.11. do niedzieli 13.11 (wyjazd w piątek o godz. 10.00, powrót w niedzielę ok. 15.30). Śpiewamy piosenki patriotyczne, cieszymy się z wolności i świętujemy wspomnienie św. Marcina. Zapraszam do zapisów poprzez poniższy formularz. Ilość miejsc: 30.

Potem pozostaje dostarczenie formularza i pieniędzy w terminie 23 października – 6 listopada 2022 r. osobiście do o. Marcina.

Kochani z przykrością informuję, że lista już się zapełniła. Kto dostanie maila, że nie zmieścił się na liście – nie jedzie, w przeciwnym wypadku – jedzie. Pozdrawiam

o. Marcin

Wędrówka

Po raz kolejny rzucamy wszystko i ruszamy w Bieszczady!

Termin: 25.06-1.07
Koszt: 350 zł
Trasa: MAPA

W celu zgłoszenia się na wyjazd należy wysłać maila do duszpasterza ([email protected]) i po otrzymaniu potwierdzenia pozostaje dostarczenie formularza i pieniędzy do 29 maja.

Kajaki

Kolejnym wyjazdem będą kajaki na Pilicy. Miejsce dobrze nam znane, w którym czujemy się jak ryba w wodzie.

Termin: 4-9.07
Koszt: 450 zł
Trasa: Rzeką Pilicą z Maluszyna do Sulejowa

W celu zgłoszenia się na wyjazd należy wysłać maila do duszpasterza ([email protected]) i po otrzymaniu potwierdzenia pozostaje dostarczenie formularza i pieniędzy do 29 maja.

Pielgrzymka

Po pandemicznej przerwie wracamy na pielgrzymi szlak do Częstochowy!

Jako Przystań włączamy się w organizację pielgrzymki, dlatego jeszcze czekamy na więcej szczegółowych informacji. Sprawdzajcie strony pielgrzymki, żeby być na bieżąco:
https://www.facebook.com/Pielgrzymka.Dominikanska/

https://pielgrzymka.dominikanie.pl/

Termin: 3-9 sierpnia

Debiutanci

Termin: 22-26 sierpnia 2022
Koszt: 510 zł

W celu zgłoszenia się na wyjazd należy wysłać maila do duszpasterza ([email protected]), w mailu należy podać swoje imię, nazwisko, wiek, numer telefonu oraz informację, czy jest się już w Przystani, czy debiutantem. Drodzy Przystaniowicze i przyszli debiutanci informuję, że lista już jest zamknięta.

Po otrzymaniu potwierdzenia pozostaje dostarczenie formularza i pieniędzy w terminie 10-20 sierpnia 2022 r. osobiście do o. Marcina.