W dechę Już dość

Zaloguj się, aby opublikować tutaj swoje teksty i rysunki.

Ważne informacje

Instrumenty! 16 kwietnia 2013

Słuchajcie, zaczynamy serię superniezwykłych spotkań, tych o których rozmawialiśmy na spotkaniu org. Pierwsze to... INSTRUMENTY a więc wszelkiego rodzaju grzechotki, piszczałki, perkusje, dęte bliżej nieokreśline...co przyjdzie nam do głowy! Zapisujcie pomysły żeby Wam nie uciekły ( tak często jak mi uciekają, dranie ). Przynieście ze sobą wszystko co dyktuje Wam inwencja twórcza, także elementy ozdobne, cobyśmy udekorować mogli je.Możemy również wziąć dżambę ( przepraszam za pisownię ). Postukamy, po zrobieniu instr. możemy wymyślać utwory. Patrzcie jaka wiosna, na pewno coś w głowach kiełkuje :)  Komentujcie coś ludzie, bo to forum jest jak kawał drewna! Do zobaczenia w poniedziałek!!!!
wasza
Basia Wojewodzianka

gamberetto gamberetto

 • Martynka Martynka 2013.04.16

  Będę Basiu :) Wymyślimy coś świetnego z tymi instrumentami!

 • Natatalia Natatalia 2013.04.17

  Do instrumentów będą potrzebne: kubeczki po jogurtach baloniki (normalne, nie za duże, nie za małe) groch, mała fasolka, ryż gumki recepturki (dużo!) Nie mam pojęcia, jak zrobimy piszczałki, ale coś może wymyślimy. "Dżambę" (Basiu, piszę się Djembe) weźmy konieczine! Zapisujcie w komentarzach pomysły, to bardzo ważne!

 • Natatalia Natatalia 2013.04.17

  I jeszcze coś: musimy wybrać jakieś piosenki i się ich nauczyć (śpiewać, oczywiście :])

 • OskarF OskarF 2013.04.17

  na dęte polecam butelki, drążone marchewki i słomki do napojów w konwencji fletni Pana. Ponad to znany patent z linijką przystawioną do krawędzi stołu (można ich kilka przykleić taśmą do jakiejś listwy i dodać pudło) oraz szklanki ponapełniane wodą do różnych poziomów i uderzane ołówkami :)

 • gamberetto gamberetto 2013.04.18

  słuchajcie, przynieście wszelkie ustrojstwa: kawałki metalu, sznurki, łupiny lub całe orzechy, wszystko co wam przyjdzie do głowy... a potem to już tylko nasza kreatywność, św. Cecylia i Duch św. mogą nas uratować. Dzięki za pomysły! Niech każdy ma jakąś wizję w swojej głowie :) dzięki Natalia za uświadomienie w sprawach djembowych ;)

 • OskarF OskarF 2013.04.18

  i św. German z Paryża :)

 • Zaloguj się , aby zamieszczać komentarze.