W dechę Już dość

Zaloguj się, aby opublikować tutaj swoje teksty i rysunki.

Wieści

Film, film, film... 16 października 2012

Drodzy bierzmowani, by Was nieco zmobilizować wieszam link, który jest zwiastunem nadesłanych materiałów do dokumentu Pana Jóźwiaka-Rodana, mam nadzieję, że Was zmobilizuje. Powodzenia.

 http://www.youtube.com/watch?v=kK8ifL-lMQk&feature=relmfu

A poniżej dodatkowe informacje, które mogą Wam pomóc...

http://www.youtube.com/watch?v=pWXeJG4OM8A&feature=watch_response

 

duszpasterz duszpasterz

 • Zosia Zosia 2012.10.22

  Ojcze, a na kiedy jest dokładnie ten film?

 • duszpasterz duszpasterz 2012.10.23

  27 listopada

 • wolanka wolanka 2012.10.27

  Ojcze, w tym drugim linku te wskazówki, jak nakręcić film są nie do końca zgodne z tymi, które nam dałeś - np. mamy się skoncentrować na jednym bohaterze, a na kartce z wytycznymi jest zaznaczone, że mamy odpowiadać na pytania, ale w scenie dialogowej nie brać udziału. Stąd moje pytanie - czy mamy się kierować bardziej wyjściowymi założeniami czy bardziej tymi ze wskazówek?

 • gamberetto gamberetto 2012.11.12

  fmmm...wskazówki to wskazówki, co Ojcze? wg. Słownika: wskazówka-skierowana do kogoś porada, pouczenie dotyczące postępowania, podpowiedź, punkt wytyczny, informacja o czymś a więc tylko zasugerowanie! Możemy film nakręcić jak chcemy :)

 • wolanka wolanka 2012.11.13

  A ciekawie robi się dopiero wtedy, gdy wskazówka jest sprzeczna z założeniem. Jak wiadomo z prawdy nie może wynikać fałsz, stąd i moje pytanie. Na poparcie mam wyjątek z Twojej definicji "punkt wytyczny, informacja o czymś", który wyraźnie kładzie nacisk na rolę wskazówki. Podsumowując, dalej uważam moje pytanie za uzasadnione, niemniej dziękuję za odpowiedź :)

 • Zaloguj się , aby zamieszczać komentarze.