W dechę Już dość

Zaloguj się, aby opublikować tutaj swoje teksty i rysunki.

Nasze spotkania

spotkanie do majowego numeru 20 kwietnia 2018

0
komentarzy

w najbliższą sobotę (21.04.) o godzinie 10 będzie spotkanie z czytaniem tekstów, zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby dołączyć do zespołu redakcji :)

CJCH CJCH

spotkanie 4 października 2017

0
komentarzy

uwaga uwaga!

zapraszamy wszystkich na spotkanie redakcji :D
odbędzie się ono 7 października o godzinie 17 w przystani
będziemy czytać nasze teksty i ustalać temat na następny miesiąc

wpadnijcie, będzie fajnie 

CJCH CJCH

sobotnie spotkanie z czytaniem 29 listopada 2016

0
komentarzy

Przypominamy o spotkaniu z czytaniem już w tą sobotę 3 grudnia o godzinie 9:00. Będziemy czytać poprawione teksty, więc bardzo ważna jest wasza obecność.  Zapraszamy również na sobotnie roraty (godz. 6:30), na których będziemy się modlić szczególnie za naszą redakcyjną wspólnotę, wszystkich, którzy ją tworzą. Połączmy przyjemne z pożytecznym :)

Do zobaczenia

CJCH CJCH

Spotkanie z czytaniem 1 20 listopada 2015

0
komentarzy

Redakcjo, przypominam o jutrzejszym (21.11.) spotkaniu z czytaniem, Startujemy o 10:00. Wyślijcie mi, proszę, swoje teksty jak najszybciej na adres natajula@o2.pl. Weźcie po parę złotych, zrobimy zrzutę i kupimy ciastka. :) 

Do zobaczenia. 

Natatalia Natatalia

Spotkanie z rozdawaniem 10 listopada 2015

0
komentarzy

Redakcjo,
zapraszam Was bardzo serdecznie na spotkanie z rozdawaniem tekstów, które odbędzie się w najbliższą sobotę (14.11.) o godz. 15:00. Jest też do omówienia parę spraw organizacyjnych, musimy zacząć myśleć o numerze świątecznym (tak, już). :) Gdyby ktoś chciał do nas dołączyć, zapraszam serdecznie. Zależy mi na Waszej obecności. Miejcie dobry tydzień. +

Natatalia Natatalia

Spotkanie z czytaniem 10 października 2015

0
komentarzy

Drodzy! 
Zapraszam Was bardzo serdecznie na najbliższe spotkanie Redakcji, które odbędzie się w sobotę, 17.10. w Przystani. Zaczynamy o 10:00.

Tematem najbliższego numeru jest szeroko pojmowana tradycja. Wasze teksty powinny lekko do niego nawiązywać. Proszę, żeby wysłać mi je najpóźniej do piątku do godziny 21:00 na adres mailowy natajula@o2.pl. Limitem długości jest 3000 znaków. Broń Boże ich nie liczcie, komputer zrobi to za Was. ;)

Ściskam, Natalia. 

 

Natatalia Natatalia